Як зі звичайного велосипеда за 60 секунд зробити електробайк

1

Для цього варто лише замінити переднє колесо велосипеда на спеціальне електроколесо, яке буде ведучим, пише autocentre.ua.

Розумні люди знову винайшли колесо! На сайті, який допомагає винахідникам зібрати гроші на випуск і просування своїх проектів (краудфандінг кікстартера), існує ідея з легкого перетворення звичайних велосипедів в електробайки.

kak-iz-obychnogo-velosipeda-za-60-sekund-sdelat-elektrobayk

kak-iz-obychnogo-velosipeda-za-60-sekund-sdelat-elektrobayk-2

Англійці, творці колеса з електричним приводом, GeoOrbital обіцяють вже в листопаді 2016 запустити серійне виробництво свого пристрою. Він був винайдений два роки тому і вже пройшов 6 стадій удосконалень. Зараз колесо GeoOrbital практично готове до серійного випуску. Запатентований GeoOrbital за своєю ідеєю схожий на колеса футуристичних мотоциклів, показаних у фільмі «Трон». Воно являє собою переднє колесо від велосипеда, в який вмонтований акумулятор, механізм приводу і електромотор.

Процедура заміни звичайного колеса в велосипеді на електричне займає всього 60 хвилин. GeoOrbital буде випускатися в двох розмірах і підходити замість коліс діаметром 26, 28 або 29 дюймів. Шина в ньому спеціальна, пробити її неможливо. На одному заряді акумулятора можна проїхати до 80 км, обіцяють автори ідеї. Максимальна швидкість, якщо не допомагати педалями – 32 км/год. Крім того, пристрій має режимом рекуперації, тобто акумулює електроенергію при гальмуваннях. Від нього ж можна зарядити телефон – для цього передбачений USB-роз’єм. Щоб стати володарем такого колеса в листопаді 2016 року, потрібно профінансувати проект вже зараз. Творці обіцяють, що перерахувавши їм 499 доларів США, ви станете одним з перших в світі володарів такого колеса. А за 50 доларів ви станете «послом марки», отримавши футболку і кепку з логотипом проекту.


Не пропустіть