Появилися офіційні зображення оновленого Opel Zafira

Рестайлінговий Opel Zafira отримав нову решітку радіатора, інший передній бампер, а також нову оптику, яка опціонально може бути світлодіодною. У задній частині у автомобіля з’явилися ліхтарі нової форми і інший бампер.

У салоні «Зафіри» з’явилося нове рульове колесо, інша приладова панель, а також інша центральна консоль, в центрі якої розташувався 7-дюймовий екран мультимедійної системи IntelliLink, що підтримує Android Auto і Apple CarPlay.

Список опцій Opel Zafira після поновлення також став більшим. Наприклад, автомобіль отримав систему адаптивного круїз-контролю, адаптивну підвіску FlexRide, вдосконалену камеру Opel Eye з функцією запобігання фронтальних зіткнень і розпізнавання знаків, панорамний дах і багато іншого.

А ось про двигуни мінівена після рестайлінгу нічого не відомо. Виробник лише зазначає, що оновлений Opel Zafira буде «єдиним автомобілем у сегменті з повною лінійкою», що складається з динамічних бензинових і дизельних моторів, а також двигунів, що працюють на зрідженому (LPG) і стиснутому (CNG) природному газі.

auto.mail.ru


Не пропустіть