В Україні скоро з’явиться новий китайський кросовер (фото)

SsangYong Tivoli буде представлений на українському авторинку вже цього літа

За інформацією AUTO-Consulting, в Україні вже пливе перша партія новітнього кросовера SsangYong з романтичною назвою Tivoli.

Кросовер SsangYong Tivoli належить до популярного сьогодні В-класу і позиціонується в середній ціновій категорії. Сьогодні Tivoli доступний з новим 1,6-літровим бензиновим мотором e-XGi160 потужністю 128 к.с., 6-ст МКПП і переднім приводом. Є ще Tivoli з 6-ступінчастою автоматичною трансмісією AISIN. А також – Tivoli з повним приводом і з дизельним мотором. Які варіанти нового яскравого корейського кроссовера будуть доступні в Україні, поки невідомо.

Але водійське місце у всіх SsangYong Tivoli однакове, як і дорожній просвіт в 167 мм. А також – колісна база в 2600 мм, яка визначає розмір салону. Габарити Tivoli – 4195х1790х1595 мм. Зручний розмір для міста. Адже SsangYong Tivoli – перш за все міський кросовер. Багажник теж немаленький – один з найбільших в класі. Його обсяг – 423 л. Серед основних конкурентів – Nissan Juke, який так само, як і Tivoli відрізняється оригінальним дизайном.
Ціни і комплектації будуть відомі ближче до дати виходу SsangYong Tivoli на український ринок. За інформацією видання, відбудеться це на початку або в середині липня.

SY_Tivoli_14

SY_Tivoli_16


Не пропустіть