Skoda випустила нову версію Superb (ВІДЕО)

Може бути, через те, що чеський виробник не відомий своїм яскраво вираженим спортивним автомобілем, Skoda випустила найпотужніший автомобіль в кінці минулого року. Але тільки зараз він був відкритий для публіки. Однак, це авто не є типовою моделлю V, і однією з найбільш зручних машин. Модель отримала назву Superb, пише 7oclock.info.

На авто стоїть знайомий 2,0-літровий двигун з чотирма циліндрами TSI, але його продуктивність досягає 280 кінських сил, а прискорення від 0 до 100 займає всього 5,8 секунди – відмінно підходить для невеликих спортивних турнірів.

Стандартний автомобіль оснащений автоматичною коробкою передач і приводом на чотири колеса. Також конструктори поставили гарні 18-дюймові колеса, навігаційну систему і шкіряні сидіння з підігрівом.

Для демонстрації можливостей автомобіля, компанія придумала дуже цікаве порівняння з участю Porsche 911 Carrera, Ferrari 308 GTB і Lotus Esprit – один з найбільших класиків в спортивних автомобілях.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Ярослав

    Уважаемая редакция журнала! Этой новости уже как минимум пол года. Это обычный SuperB с дефорсированным двигателем от VW Golf R. Если пишите об автомобилях, то пишите актуальную информацию и со знанием вопроса, а не лишь бы что-то накалякать.