Aston Martin готує найшвидший автомобіль у світі

Aston Martin кидає виклик Bugatti Veyron. Британці збираються відібрати у італійського спорткара офіційний титул найшвидшого серійного автомобіля.

Про це повідомляє Infokava.com.

Компанія з туманного Альбіону об’єднується з Red Bull Racing, щоб побудувати «звіра», який очолить рейтинг ТОП-10 найшвидших машин в світі.

Поки відома тільки кодова назва авто – AM-RB 001, пише Bloomberg. Яка буде його максимальна швидкість і за скільки він буде розганятися до сотні — секрет. Але враховуючи, що Bugatti Veyron розганяється до 430 км на годину, Aston Martin AM-RB 001 повинен їздити ще швидше.

Партнери вже анонсували кілька варіантів моделі. Однак відомо, що лише одна з модифікацій повинна поборотися за звання найшвидшої машини на планеті.

Партнерство Aston Martin з Red Bull Racing почалося приблизно в той же період, коли виробник престижних британських автомобілів у лютому 2016 року заявив про намір об’єднатися з китайською LeEco для виходу на ринок електрокарів. Також у планах британців було будівництво нового заводу в Уельсі .

«Астон» прагне подвоїти продажі і відновити рентабельність до 2018 року.

За словами Едріана Ньюї, головного конструктора Red Bull Racing, його компанія відповідає за характеристики та інші технічні аспекти, в той час, як Aston Martin повинен буде продемонструвати свій досвід створення красивих і зручних автомобілів.

Виробництво AM-RB 001 буде налагоджено на заводі Aston Martin у Великобританії. Саме на цьому заводі выпускалася легендарна модель компанії – One-77. Це найшвидший автомобіль за всю історію британського бренду. У ТОП-10 найшвидших авто в світі Aston Martin One-77 займає сьоме місце.


Не пропустіть