У мережі з’явилися фотографії кросовера за мотивами легендарного “горбатого”

У мережі з’явилися фото нового українського “запорожця”, який передбачається може бути запущений в масове виробництво, який розробили дизайн-співробітники студії Askaniadesign Carstyling Studio, пише infokava.com.

Ідея створення кросовера за мотивами легендарного “горбатого” з’явилася у запорізьких дизайнерів кілька років тому. Тоді були зроблені перші начерки моделі. На початку 2015 року талановиті дизайнери з Askaniadesign Carstyling Studio зробили вдосконалений варіант, а сьогодні представили нову, модернізовану версію ЗАЗ-965 Crossover.

Йому надали більш “земні” форми, наближені до можливого серійного виробництва автомобіля. Диски коліс отримали вже не фантастичний, а цілком серійний малюнок, правда, розмір легкосплавних дисків, як і раніше, великий – не для наших доріг.

Кузов залишився трьохдверним хетчбеком, а колір самим популярним зараз – білим. Завдяки спицям на дисків вже чітко видно дискові вентильовані гальма на передніх і задніх колесах. Змінилася і світлотехніка. Замість лінзованої оптики ЗАЗ-965 Crossover отримав модні світлодіодні фари.

На жаль, прорісовок салону поки немає, як і надій на його серійне виробництво.


Не пропустіть