Volkswagen випустив новий компактний седан

З недавнього часу на індійському ринку почали продавати нові седани Volkswagen Ameo, які розробляли спеціально для цієї країни. Жителі Індії отримали можливість замовити цю модель ще в середині травня. А перша демонстрація нового седана відбулася ще в лютому цього року в місті Делі, пише automotoclub.info.

Примітно, що концерн планував офіційний початок продажів на червень. Проте пізніше плани вирішили змінити оскільки люди з небажанням оформляли замовлення на цю модель: лише 20 замовлень. Втім, компанія не збираються відмовлятися від своїх планів і раніше вважає новинку перспективною.

Індійці можуть вибрати одну з трьох комплектацій:

базову (Trendline);
поліпшену (Comfortline);
преміум (Highline).

До речі, базова версія седана коштує не менше 500 тисяч рупій і при цьому в комплект обладнання входить безліч сучасних функцій. Наприклад, автоматична система АВЅ і комплект подушок безпеки (захищають водія і пасажира на передньому сидінні). А покупці більш дорогих комплектацій можуть розраховувати на круїз-контроль і комплект систем безпеки і допомоги водієві.

У рух седан призводить тільки 1,2-літровий двигун, поєднаний з п’ятиступінчастою МКП. Але в майбутньому лінійка двигунів буде поповнена.


Не пропустіть