Китайський конкурент Tesla Model S: свіжа інформація про новинку

Компанія LeEco планує створити інноваційний технопарк, який займеться масовим випуском електромобілів

Фірма LeEco в основному відома як виробник смартфонів і телевізорів. Але тепер китайці мають намір розширити сферу діяльності і через два роки планують запустити в серійне виробництво електричний седан LeSEE. Який, за їхніми словами, за багатьма показниками буде перевершувати Tesla Model S, пише auto.mail.ru

Випускатися цей електромобіль буде в технопарку Eco Experience Park, будівництво якого почнеться найближчим часом поблизу міста Ханчжоу. На цей проект LeEco готова витратити 3 млрд доларів, з яких 1,8 млрд підуть на будівництво автозаводу виробничою потужністю 400 тис. електромобілів на рік. На цьому заводі будуть випускатися як електромобілі LeEco, так і машини партнерів – американської фірми Faraday Future.

Концептуальний електромобіль LeSEE був показаний на початку цього року в Пекіні. Повної технічної інформації про машину поки немає, відомо лише, що це буде чотиримісний купеподібний седан. Максимальна швидкість електромобіля складе близько 210 км/год, але найголовніше – він буде оснащений повноцінним автопілотом, що дозволить викликати електромобіль зі смартфона за допомогою спеціального мобільного додатку. Китайці врахували досвід Tesla і обіцяють, що LeSEE буде більш автономним і безпечним, ніж Tesla Model S. Фактично, вони пообіцяли до 2018 року зробити перший в світі повністю безпілотний автомобіль. Над технологіями автономного водіння китайці працюють останні кілька років, а з недавніх пір до роботи підключилася Faraday Future. В останні роки попит на електромобілі зростає, особливо в Китаї, так що з випуском LeSEE, китайська компанія сподівається захопити значну частину цього ринкового сегмента.


Не пропустіть