На авторинок виходить новий бюджетний кросовер “для молоді”

Виробник сподівається залучити покупців стильною зовнішністю, непоганим оснащенням і невисокою ціною
У Китаї через тиждень почнуться продажі нового кроссовера марки Chery, компактної моделі Tiggo 3X. Машина стане сходинкою нижче за більший Chery Tiggo 3 і розрахована виключно на молодих покупців, привернути яких повинна стильна зовнішність, непогане оснащення і невисока ціна, передає “Автоблог”.

Довжина машини становить 4200 мм, ширина – 1760 мм, висота – 1570 мм, колісна база – 2555 мм. Поки паркетник отримав 1,5-літровий бензиновий мотор потужністю 106 к.с. (135 Н∙м), з яким на пару трудиться або 5-ступінчаста механіка, або 4-діапазонний автомат. Пізніше з’явиться модифікація з 150-сильним 1,2-літровим турбомотором.

Салон кросовера виділяється двокольоровою обробкою і 8-дюймовим сенсорним екраном на передній панелі. Цікаво, що, на думку розробників моделі, 99% молодих покупців в автомобілі потрібно тільки радіо, а все інше – інтернет, перегляд відео, музика і новини – є у них на смартфонах.

Поки невідомо, чи буде продаватися Chery Tiggo 3X на інших ринках, крім китайського. Але не можна виключити, що незабаром він зможе дістатися до України, де його можуть очікувати непогані перспективи. Особливо, якщо китайцям вдасться зберегти адекватний цінник.


Не пропустіть