Вже скоро: бюджетний електромобіль за $7 000

У 2020 році очікується поява зарядних станцій нового покоління, які зможуть заряджати акумулятори електромобілів значно швидше, ніж нинішні.

У свою чергу, і самі акумулятори неухильно стають більш досконалими, ємними і доступними, повідомляє AutoMotoClub.info.

На думку президента альянсу Renault-Nissan Карлоса Гона, всі ці фактори повинні сприяти серйозного збільшення попиту на електромобілі в найближчі роки. Правда, залишається головна проблема — така техніка коштує дорожче за своїх побратимів з бензиновими і дизельними двигунами внутрішнього згоряння.

Однак глава альянсу вважає, що компанії Renault, Nissan і Mitsubishi об’єднаними зусиллями маємо розробити бюджетний електромобіль. Завдання не дуже проста, але цілком здійсненна, так як всі три автовиробника мають серйозний досвід у розробці машин на електротязі.

Гон відомий як «вбивця витрат», тому і у випадку з електричним «бюджетником» він пропонує відмовитися від усього зайвого. Машина повинна бути максимально простою, без всяких новомодних функцій, типу автономних систем керування, непотрібної електроніки і з недорогими батареями невеликої ємності.

Втім, за доплату батареї можна буде поміняти на більш місткі, але головне, щоб ціна електричного «бюджетника» знаходилася в діапазоні 6800 — 7600 доларів. З такою ціною «електричка» буде мати шанси на успіх у Китаї та Індії, на ринках яких можна щорічно продавати десятки тисяч електромобілів.

Принагідно нагадаємо, що на даний момент проходять випробування Tesla Model 3 в американському штаті Каліфорнія.


Не пропустіть