Skoda показала зображення свого першого електрокара

Очікується, що прем’єра концепту Vision E відбудеться на автосалоні в Шанхаї в квітні нинішнього року

Skoda розкрила подробиці концепту свого першого повністю електричного автомобіля. Як говориться в повідомленні компанії, п’ятидверне купе класу SUV зможе долати до 500 км на електротязі і буде повністю відповідати вимогам третього рівня за частиною автономного водіння. Серійна версія автомобіля, який може вийти на ринок під назвою Aratan, з’явиться не раніше 2020 року.

Довжина концепту Vision E складе 4 645 мм, ширина 1 917 мм і висота 1 550 мм з колісною базою в 2 850 мм. Під капотом прототипу першого в історії марки повністю електричного автомобіля силова установка потужністю 225 кВт (306 к.с.). Максимальна швидкість автомобіля складає 180 км/год з запасом ходу до 500 кілометрів.

У компанії відзначають, що концепт-кар Vision E задовольняє всім вимогам рівня 3 для автономного водіння: автомобіль може самостійно рухатися в дорожніх заторах, перемикатися в режим автопілота на магістралях, утримуватися в смузі і йти від зіткнень, здійснювати обгони, самостійно шукати вільні місця для стоянки, паркуватися і виїжджати з них.

Електрифікація модельного ряду Skoda почнеться в 2019 році з виходом на ринок моделі Superb з plug-in гібридною силовою установкою. Перший повністю електричний автомобіль чеського бренду побачить світ в 2020 році. А до 2025 року Skoda має намір розширити свій модельний ряд до п’яти повністю електричних моделей в різних сегментах.


Не пропустіть