«Мерседес» вперше показав оновлений S-Клас

Exklusiver Ausblick auf die neue Mercedes-Benz S-Klasse Exclusive Climps of the new S-Class

Компанія Mercedes-Benz на заході Media Night напередодні старту Нью-Йоркського автосалону показала оновлений S-Клас журналістам. Після цього компанія опублікувала знімки з презентації, на яких видно рестайлингову чотиридверку.

Додаткові подробиці про новинку поки розкривати заборонено. Між тим з попередніх повідомлень «Мерседеса» і шпигунських матеріалів стало відомо, що S-Клас отримає ряд косметичних змін екстер’єру та салону. Крім того, модель буде оснащуватися безліччю нових або поліпшених систем безпеки і допомоги водієві.

Ключовими особливостями оснащення чотиридверки будуть автопілот для руху по шосе, що підтримує перестроювання, система «спілкування» з іншими машинами і дорожньою інфраструктурою, автопарковщик з можливістю управління ним зі смартфона (без необхідності присутності за кермом), а також функція допомоги при об’їзді перешкод у вигляді втручання в рульове керування.

Крім того, модель отримає змінену моторну гамму.

Незважаючи на закритий показ в Нью-Йорку, світова прем’єра новинки відбудеться 18 квітня на автосалоні в Шанхаї.Не пропустіть