Компанія Geely розсекретила новий концептуальний мінівен

0

Після попереднього інтригуючого анонса китайський виробник Geely Motors опублікував перші офіційні зображення нового концептуального автомобіля сегмента MPV, публічна прем’єра якого відбудеться через кілька днів на мотор-шоу в Шанхаї.

Дизайн новинки виконаний у фірмовому стилі китайського бренду, але, в той же час, має ряд особливих відмінностей. Наприклад, у мінівена досить незвичайна головна оптика, а також скляний панорамний дах. Крім цього, в оформленні інтер’єру моделі можна виявити ряд унікальних рішень, завдяки яким внутрішнє оздоблення автомобіля здається максимально простим і функціональним.

На жаль, в даний момент китайська марка так і не розсекретила будь-яку інформацію про технічне оснащення нового концептуального MPV, а також не повідомив назву моделі. Як інформують китайські видання, в серію автомобіль відправлять до кінця поточного року. Однак виробнича версія новинки буде трохи відрізнятися від прототипу.

За офіційно не підтвердженими даними, серійна версія нового мінівена Geely буде доступна в семимістній конфігурації салону. Швидше за все, в рух новинка буде приводитися силовими агрегатами з турбіною, робочим об’ємом 1,3 і 1,8 літра (129 і 163 сили відповідно). Крім цього, автомобіль, найімовірніше, отримає «зелену» модифікацію. Однак які агрегати увійдуть до складу гібридної силової установки, не повідомляється.


Не пропустіть