Представили новий пікап Volkswagen Amarok 2017

Amarok 2017 модельного року став іншим і в плані технологічного, і силового оснащення, дизайн же залишився колишнім, за винятком окремих рис, над якими попрацювали дизайнери.

У моделі переглянутий вид фар і радіаторна решітка, решті вигляд збережений. Що стосується інших характеристик, то найбільш суттєвою стала збільшена вантажопідйомність (точніше, здатність перевозити велику масу, ніж раніше). Авто здатне доставити 864 кг, при цьому загальна маса транспортного засобу становить 2 216 кг, що на 122 кг більше, ніж попередня версія.

Під капотом Amarok 2017 модельного року розташований 3-літровий турбований двигун, який оснащений відразу 6-ма циліндрами і функціонує виключно на дизельному паливі. Силова установка здатна розвивати потужність 165 к.с. і 550 нм крутного моменту, при цьому, щоб досягти максимальних показників досить 2 000-2 500 оборотів в хвилину. У тандемі з силовою установкою функціонує 8-ступінчастий “автомат”.

У салоні Amarok нинішнього модельного року з’явилися розетка на 12 вольт, пристрій Bluetooth, роз’єми для AUX і USB, а також мультимедійна установка, що представляє собою великий сенсорних дисплей. Вона здатна інтегруватися з багатьма сучасними гаджетами, завдяки підтримці таких систем, як Android Auto і Apple CarPlay.

Оновлений Amarok доступний в дилерських центрах ряду країн. На новинку заявлена ​​ціна: 68 000 доларів в максимальній комплектації, також є версії простіші, за які просять 56 000 і 62 000 доларів.

У базову комплектацію оновленого пікапа входять двозонний клімат-контроль, 6,3-дюймова мультимедійна система, цифрове радіо, автоматичні фари й склоочисники, світлодіодні ходові вогні, камера заднього виду, адаптивний круїз-контроль, система навігації, шкіряна обробка рульового колеса.

Розробники повністю переглянули систему безпеки, оснастивши пікап спеціальними датчиками, які фіксують навколишні автомобіль події і деталі. Так, варто виділити нову систему моніторингу «сліпих» зон і подушки безпеки, які в разі надзвичайної ситуації на дорозі збережуть коліна водія і переднього пасажира.


Не пропустіть