Hyundai I30 N знову виведений на дорожні тести (Відео)

0

Представники корейського бренду Hyundai продовжують готувати до прем’єри новий «заряджений» хетчбек Hyundai i30 N. Відзначається, що попередні випробування моделі пройшли не так гладко, як очікувалося.

Згідно з даними європейських автомобільних ЗМІ, розробники з Hyundai під час тестування нового «зарядженого» хетчбека Hyundai I30 N зіткнулися з деякими проблемами в роботі підвіски, тому кілька днів тому тестова модель отримала виправлення дефектів і знову вийшла на німецький гоночний трек Нюрбургринг.

Примітно, що компанія Hyundai готується представити перший в своїй історії «гарячий» хетчбек, який миттєво зіткнеться з серйозними конкурентами – Volkswagen Golf GTI, Ford Focus ST, Renault Megane RS і Honda Civic Type R. Корейські розробники прагнуть не вдарити в бруд обличчям перед своїми шанувальниками, тому новий Hyundai I30 N повинен порадувати ідеальною роботою всіх компонентів і вузлів, а також гідними динамічними характеристиками.

Що стосується технічних характеристик, то новий Hyundai I30 N отримає під капот 2,0-літровий турбований двигун з чотирма циліндрами. Який здатний генерувати 250 кінських сил, а у виконанні Performance віддача збільшиться до 280 «конячок».


Не пропустіть