Volkswagen перетворив фургон Crafter в двоповерховий будинок на колесах

Прем’єра новинки відбудеться в кінці серпня на профільному автошоу в Дюссельдорфі, пише segodnya.ua.

Компанія Volkswagen опублікувала перші знімки нового концепту на базі фургона Crafter. Він отримав назву California XXL і, в порівнянні зі звичайною “Каліфорнією” на базі Multivan, став ближче до поняття “будинок на колесах”. Прем’єра новинки відбудеться в кінці серпня на профільному автошоу в Дюссельдорфі.

Однією з головних відмінностей XXL-кемпера від “Каліфорнії” став дуже високий фіксований дах. Знімків салону поки немає, проте найімовірніше вертикальний простір використовується для установки ліжка на “другому” поверсі. При цьому відомо, що довжина спального місця досягає двох метрів.

Судячи з скетчу інтер’єру, на “першому” поверсі у моделі встановлена майже повноцінна кухня – з раковиною, плитою на дві конфорки, безліччю ящиків і великою робочою поверхнею. Разом з тим в оснащення вена входять холодильник, а також невеликий відсік з туалетом і душем. Зверху на бічній частині автомобіля встановлено тент. Додаткових подробиць про новинку поки немає.

Кемпер Volkswagen California теж володіє багатьма обладнанням будинку на колесах. У нього є підйомна секція даху (при цьому пересуватися можливо тільки з опущеним), два спальних місця і все необхідне для приготування їжі.Не пропустіть