Toyota запатентувала рішення проти запотівання лобового скла

0

У сучасному автопромі виробники дуже часто патентують досить нехитрі системи, які є простим або ефективним рішенням, що лежать «на поверхні». Винятком не стала і компанія Toyota, яка представила особливу кліматичну систему, яка бореться з запотіванням лобового скла.

Варто відзначити, що автоматичні системи клімат-контролю існують вже кілька десятиліть, як і побутові осушувачі повітря, тому патент компанії Toyota складно назвати революційним. Нововведення полягає в тому, що тепер обидві системи працюють синхронно, що дозволяє запобігти запотіванню скла.

В основі системи від компанії Toyota лежить цілий ряд датчиків, які вимірюють температуру повітря зовні і всередині автомобіля, а також рівень вологості. Всі датчики підключені до електронного блоку управління, який регулює роботу системи клімат-контролю для видалення конденсату з стекол.

Крім цього, нова система використовує дані, отримані з навігаційної системи GPS. У поясненні до патентних креслень сказано, що певні місця на землі мають абсолютно різну вологість повітря, що також слід враховувати при калібрування кліматичної системи.


Не пропустіть

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.