Яким буде новий Mercedes-Benz C-Class

Новий Mercedes показали майже без камуфляжу.

Фотошпигунам вдалося знову помітити під час дорожніх тестів оновлений Mercedes-Benz C-Class. Причому цього разу в мінімальному камуфляжі.

Судячи зі шпигунських фотографій, у оновленого Mercedes-Benz C-Class будуть не дуже серйозні зміни в зовнішності. Зокрема, ця модель отримає рестайлінгову передню панель, нові передні фари. А ось в задній частині автомобіля єдиною серйозною зміною будуть нові ліхтарі.

Більш помітні зміни відбудуться в салоні. Там з’явиться нова інформаційно-розважальна система з невеликим сенсорним дисплеєм на центральній консолі. Салон оброблять новими матеріалами.

Чи будуть якісь зміни в лінійці двигунів – поки не ясно. Можливо, для деяких варіантів цієї моделі запропонують новий чотирициліндровий двигун, але ця інформація офіційно не підтверджена. Топовий варіант C63 як і раніше буде оснащуватися 4,0 л бі-турбо двигуном V8. Покупцям запропонують і «заряджену» версію C63 R, але трохи пізніше. У неї буде не тільки доданий аеродинамічний пакет, але і більш потужний мотор.

Коли Mercedes-Benz офіційно представить оновлений C-Class? Це може статися вже до кінця поточного року (але в продажу він з’явиться в 2018 році). А ось прем’єра версії в кузові універсал відбудеться пізніше.Не пропустіть