Subaru показала перший тізер семимісного кросовера

На автошоу в Лас-Вегас Subaru привезе кросовер Ascent. Однойменний концепт був представлений на початку поточного року в Нью-Йорку. На ринку семимісний крос повинен буде змінити Tribeca.

Тізерне зображення ретельно кросовера не дозволяє розглянути всі деталі екстер’єру. Точно можна сказати, що у новинки буде вертикальні задні двері, чорний задній бампер, алюмінієва обробка і невеликий логотип бренду на радіаторні решітці. Оскільки побудований він на основі показаного в квітні поточного року однойменного концепту, то передбачається, що новий крос з символічною назвою «відродження» буде повнорозмірною моделлю. Розміри концепту: довжина – 5 049 мм, ширина – 1 989 мм, висота – 1 839 мм. Розмір колісної бази – 2 972 мм.

Побудований Ascent на тій же платформі модульної Subaru Global Platform, що і Subaru XV . Технічну інформацію про Subaru Ascent, з цілком зрозумілих причин, в компанії приховують. Передбачається, що кросовер оснастять 2.4-літровою «турбочетвіркою» з безпосереднім уприскуванням. Віддача такого агрегату близько 300 к.с. і 420 Н · м крутного моменту. З огляду на, що це Subaru, модель буде повнопривідна.

Виробництво новинки налагодять в Індіані. На ринку Subaru Ascent складе конкуренцію Toyota Highlander і Ford Explorer.Не пропустіть