BMW вивела на тести нове покоління 8-Series (Фото)

Баварський автоконцерн BMW продовжує тестувати автомобіль 8-Series, про який в даний час майже нічого не відомо. Мисливці за сенсаціями відобразили купе BMW 8-Series на дорогах загального користування.

За опублікованими в мережі знімкам зовнішність автомобіля BMW 8-Series можна якось оцінити, а от технічне оснащення новинки залишається загадкою. Дату презентації купе німецький бренд не поспішає оголошувати, в свою чергу автомобільні таблоїди очікують прем’єру купе в наступному році.

Як уже повідомлялося, в лінійку BMW 8-Series увійдуть купе, седан і кабріолет. Однак який саме автомобіль надійде першим в серійне виробництво, поки не уточнюється. На шпигунських знімках представлена версія від M Performance. У зв’язку з цим можна припустити, що саме ця модель першою надійде в серійне виробництво.

На думку експертів, в підкапотному просторі BMW 8-Series буде знаходитися двигун V8 об’ємом 4,4 літра, що генерує 600 кінських сил. Силова установка буде запозичена у BMW M5 2018 року, а в основі самого автомобіля буде лежати шасі 7-Series.


Не пропустіть