Toyota планує випустити новий доступний позашляховик

У найближчі два-три роки японська компанія Toyota Motor Corporation може вивести на ринок абсолютно новий компактний кросовер, який виявиться дешевше актуальної моделі Toyota C-HR.

Про це повідомляє видання Motor Authority, працівникам якого вдалося поспілкуватися з керівником північноамериканського підрозділу японського автогіганта. У бесіді з журналістами Джек Холліс розповів, що в основі нового «пройдисвіта» буде лежати «візок» TNGA (Toyota New Global Architecture).

Нагадаємо, на платформі TNGA в даний час будуються такі моделі, як «паркетник» C-HR, гібрид Prius і седан Camry нового покоління. Орієнтовно, за своїми габаритами новий компактний крос виявиться зіставимо зі згаданою моделлю Toyota C-HR.

Не виключено, що в оформленні дизайну екстер’єру нової моделі буде використана стилістика, яка була продемонстрована японським брендом на концептах FT-4X, FT-AC і TJ Cruiser. Очікується, що новий компактний позашляховик Toyota отримає повний привід, а його мінімальна ціна виявиться доступніше, ніж у моделі Toyota C-HR.

Джерело automotoclub.info

Не пропустіть