Дизайн нового Hyundai Veloster розсекретили до прем’єри

У моторну гамму новинки увійдуть 1,4 і 1,6 літрові бензинові мотори. Публічна прем’єра новинки відбудеться на початку наступного року на автосалоні в Детройті

Фотошпигунам вдалося зайняти хетчбек Hyundai Veloster нового покоління під час дорожніх випробувань. На знімках, які були опубліковані виданням Carscoops, машина представлена без камуфляжу. Судячи з фотографій, автомобіль суттєво не зміниться зовні. Крім цього інженери Hyundai вирішили не відмовлятися від асиметричних задніх дверей.

Автомобіль отримає нову решітку радіатора, інші бампери і вертикальні повітрозабірники. Також від модель попереднього покоління новинка буде відрізнятися видозміненою оптикою.

У моторну гамму новинки увійдуть 1,4 і 1,6 літрові бензинові мотори. Динамічні характеристики машини тримаються в секреті. Двигуни будуть працювати спільно з семиступінчастим “роботом” з двома зчепленнями.

Як очікується, у наступного Veloster з’явиться «заряджена» N-модифікація, яку оснастять форсованою версією дволітровою «турбочетверкою», яка встановлюється хот-хетч i30 N. На ньому цей двигун розвиває 275 к.с., однак на новому Veloster N його віддачу можуть підвищити до 300 сил.

Публічна прем’єра новинки відбудеться на початку наступного року на автосалоні в Детройті.


Не пропустіть