Новий Volkswagen Golf 8: зовсім інший дизайн і гібридна установка (Фото)

З’явилася офіційна інформація про новий Volkswagen Golf 8. Чергове покоління моделі С-класу представлять в липні 2019 року. Про це в коментарі AutoExpress заявив член ради директорів Фольксваген Карлхайнц Хеллі.

За його словами, Volkswagen Golf 8 – одна з найважливіших моделей, які перебувають зараз в розробці. На його створення в цілому витратять майже 2 млрд. євро.

Цікаво, що при цьому новий Фольксваген Гольф збереже платформу MQB, як і у нинішньої моделі. Хоча автомобіль все ж стане легше приблизно на 50 кг, а його дизайн зроблять цікавішим й виразнішим.

Головний дизайнер Volkswagen Клаус Бішофф розповів, що компоновка інтер’єру Golf 8 серйозно зміниться. Також очікується, що список опцій розширять проекційний дисплей і система напівавтономного водіння.

Для Volkswagen Golf 2019 готують 48-вольтну «помірну» гібридну установку, яка дозволить знизити витрату палива і шкідливі викиди. З’являться і економічні бензинові двигуни сімейства ЕА211 evo (об’ємом 1,0, 1,5 і 2,0 л) з системою відключення циліндрів.

Також в лінійці залишаться турбодизелі об’ємом 1,6 і 2,0 л. А ось електромобіль Volkswagen Golf не планують, адже упор робиться на електрокари Volkswagen ID.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть