В Україні розробили унікальні фургони на шасі Ford Transit (Фото)

Шасі Ford Transit є дуже практичним і універсальним рішенням для будь-якого бізнесу. Автомобіль відмінно пристосований до трансформацій, на нього можна встановити різні надбудови: бортові платформи, борт-тенти, промтоварні, хлібні та ізотермічні фургони і т. д., про це повідомляє “Autoconsulting”.

Офіційний імпортер авто Ford в Україні компанії «Віннер Імпортс Україна» розширює гаму спеціальних версій на базі Ford Transit і пропонує одне з рішень: фургон для перевезення хлібобулочних виробів.
Ця модель може бути або з одинарною кабіною, або з подвійною; комплектується сучасним 2,0-літровим дизельним двигуном EcoBlue потужністю 130 к.с. або 170 к.с.

Клієнти можуть вибрати саме той варіант шасі, який найбільше відповідає потребам їхнього бізнесу:

  • передній, задній або повний привід;
  • 4 варіанти довжини рами для шасі з одинарною кабіною (від 3142 до 5147 мм) та 3 варіанти довжини рами для шасі з подвійною кабіною (від 2777 до 4149 мм);
  • загальна вантажність від 1300 до 2500 кг;
  • автомобілі з загальною масою 3500 і 4700 кг;
  • широкий асортимент опцій, якими може бути обладнаний автомобіль.

Тип кузова – сендвіч-панель, довжина якої 3400 мм, ширина 2000 мм і висота 1800 мм. Кузов зроблений з якісних матеріалів, які є вологостійкими, оцинкованими і анодованими. Фургон призначений для перевезення 96 лотків.

У цій модифікації велике значення надається безпеці водія і пасажирів. Серед базових опцій – ABS з додатковими електронними датчиками, які запобігають блокуванню задніх коліс; подушки безпеки водія та трьох точкові паски безпеки.

Високі стандарти комфорту доповнюються електропідйомами передніх вікон, обігрівом лобового скла, аудіосистемою з USB і управлінням на кермі, а також кондиціонером, центральним замком з дистанційним управлінням і подвійним, посиленим акумулятором.Не пропустіть