Aston Martin DB11 отримав нову топову версію

Флагманське купе Aston Martin DB11 спершу пропонували з двигуном V12 власної розробки компанії. За два роки британці продали 4200 таких машин, що є відмінним показником. Проте згодом їх виробництво згорнули, а сьогодні DB11 доступний тільки з двигуном 510-сильним двигуном виробництва Mercedes-AMG. Втім, версія з V12 повернулася в спецверсії від відділення Aston Martin Racing, яке доводить свої версії на гоночних треках.

Потужність 5,2-літрового двигуна з подвійним турбонаддувом тут збільшили з 608 до 639 к.с. Були змінені налаштування автоматичної коробки передач, а також AMR встановила на купе власну випускну систему, що дозволяє двигуну вільніше «видихати». Ну і заодно, у неї більш красивий басовитий звук. Також інженери змінили налаштування підвіски, щоб зробити рульове управління гострішим.

У Aston Martin DB11 AMR час розгону до «сотні» скоротився на дві десятих секунди: 3,7 секунди проти 3,9 секунди у DB11 V12. Максимальна швидкість зросла з 322 до 334 км/год.

Зовні спецверсію легко відрізнити за чорною решіткою радіатора, фарах з чорною підкладкою і тонованими задніми ліхтарями. Салон оброблений шкірою і замшею.Не пропустіть