З’явилися офіційні знімки седана Geely Emgrand SL

Продажі нового авто Geely в кузові седан стартують вже в третьому кварталі 2018 року. Китайський виробник автомобілів опублікував перші офіційні фотографії моделі Emgrand SL або A06.

Перші зображення седана з’явилися в патентному відомстві Китаю під назвою Geely Emgrand SL, яке і повинно стати основним іменем новинки. Нещодавно бренд представив тизерні фото моделі A06, а тепер компанія продемонструвала модель з усіх боків.

Geely Emgrand SL в кузові седан отримав дизайн в стилі флагманського Emgrand GT, який в Китаї відомий як Borui. Новинка отримає наступні розміри: довжина – 4 680 мм, ширина – 1 785 мм, висота – 1 460 мм, колісна база – 2 670 мм. Очікується, що седан побудують на інноваційній платформі Geely.

Гамма двигунів буде представлена двома турбованними силовими установками: літрова видаватиме до 136 к.с., а 1,4-літрова – 133 к.с. Яка КПП складе пару моторам на даний момент не відомо. Раніше був розсекречений салон нового компактвена Geely VF11. Компанія має намір почати реалізацію новинки вже в 2018 році на китайському авторинку.
Не пропустіть