Honda засвітила незвичайний фургон N-VAN

Інженери японської машинобудівної компанії Honda побудували новий комерційний кей-кар N-VAN, орієнтований на японського споживача. Автомобіль можна вважати фургоном, призначеним для розвезення найрізноманітнішої продукції.

Машина N-VAN отримала засклений кузов, а салон авто розрахований на чотирьох чоловік, завдяки чому податкова ставка буде нижче, ніж за 5-місний автомобіль. Машину випустять у версіях G, Fun і Cool, що відрізняються зовнішнім оформленням і деякими декоративними елементами в інтер’єрі. Автомобіль може перевозити невеликі вантажі завдяки тому, що задні крісла можуть складатися, утворюючи рівну підлогу. Новинка зможе перевозити до 350 кг вантажів.

В підкапотному просторі комерційного кей-кара N-VAN розмістилися 58- і 64-сильні атмосферні та турбовані двигуни. Вони функціонують разом з МКПП і безступінчатим варіатором з переднім приводом. За доплату автомобіль може отримати систему повного приводу.

На сьогоднішній день ціна новинки засекречена, але ймовірно авто вийде вже в червні на японський і китайський авторинки. Чи вийде машина на інші ринки, поки залишається таємницею.


Не пропустіть