Новий Porsche Macan 2019 помітили на тестах (Фото)

Німці працюють над проміжним оновленням кросовера Porsche Macan. Машину чекають не тільки фейсліфтінг, але і оновлення моторної гами, зниження ваги, новий інформаційний дисплей і підвищений комфорт.

Компанія Porsche розробляє кросовер Macan 2019 модельного року. Офіційні дані про машину не озвучується, але Фотошпигуни відобразили тестовий прототип автомобіля на дорожніх випробуваннях в Південній Африці.

Для оновленого Porsche Macan передбачений колишній агрегат 2.0, але його продуктивність зросте на 52 к.с. до 300 к.с. Потужність 335-сильного 3.0 V6 виросте до 355 к.с. «Топовий» Macan отримає новий мотор 2.9, який змінить 3,6-літровий мотор. Віддача нового агрегату складе 434 к.с. проти колишніх 394 к.с. Раніше в ЗМІ говорилося, що автомобіль отримає гібридну модифікацію, але ці чутки не отримали підтвердження. Крім того, машина втратить дизельні мотори.

Для Porsche Macan передбачена повністю переналаштована підвіска з алюмінієвими стійками. Таке рішення істотно знизить масу кросовера. Із зовнішніх змін автомобіля виділяються переглянуті фари і задні ліхтарі. Салон паркетника оновиться більшим дисплеєм системи мультимедіа.


Не пропустіть