Сделать MMR стартовой! Marketing Media Review RSS Feed Отправить письмо MMR
Издательство Экономика
Ok
Новости

З Фонду Віктора Пінчука звільнилися троє радників

Дата: 18:18 02.07.2008

З Фонду Віктора Пінчука звільнилися троє радників

З Фонду Віктора Пінчука звільнилися троє радників з питань зв’язків з громадськістю: Микита Потураєв, Катерина Краснова й Тетяна Оверина.
 
Офіційно причини свого звільнення консультанти не розголошують. Утім, як стало відомо з власних джерел, у PR-радників виникли суперечності з керівництвом Фонду в поглядах на цілі й завдання суспільних комунікацій і соціальної діяльності в цілому. Подолати ці суперечності не вдалося, наслідком чого стало рішення про звільнення.
 
Радники Фонду одночасно працювали керівниками управлінь комунікацій групи EastOne. Зокрема Микита Потураєв очолював суспільні комунікації, Катерина Краснова – бізнесові, а Тетяна Оверина – соціальні. За словами Микити Потураєва, надалі вони планують продовжити свою професійну діяльність у сфері незалежного суспільного консалтингу. Проте, куди саме йдуть працювати фахівці, наразі невідомо.
 
З 1 липня комунікації Фонду Віктора Пінчука очолить Денис Казван, бізнес-комунікації – Наталя Вовк, а радниками зі стратегії стануть Денис Семенов і Михайло Мінаков. Усі, крім Наталі Вовк, працювали на різних посадах у сфері PR різних структур Віктора Пінчука. Раніше Наталя Вовк працювала в консалтинговій агенції «The PBN Company – Україна».
Источник: telekritika.ua,mmr.net.ua
Тэги: pr
Добавить комментарий :: Комментарии отдельной страницей

Своими деньгами управляете вы?!

Подписаться
Отписаться
Ok
Новости RedTram
Загрузка...
CPT разных медиа

16:48 07.11.2008

CPT разных медиа

Календарь событий

Загрузка...
Reputation Institute
Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru TOP.proext.com