Як вибрати фаркоп?

Багато водіїв не замислюються над установкою фаркопа через існуючої помилки, що це пристосування може зіпсувати зовнішність автомобіля або порушити цілісність конструкції авто. Ці побоювання безпідставні, оскільки у автовласників в даний час є можливість вибрати відповідний фаркоп, який можна легко демонтувати або навіть заховати за бампером . Дані пристрої дуже часто оснащуються проводкою, яка дозволяє здійснити підключення фаркопа до електросистеми автомобіля. Наслідком цього стає функціонування стоп-сигналів і поворотів причепа. Крім того, застосування якісних металів і здешевлення технологій дозволяє вибрати надійний недорогий фаркоп навіть для імпортного автомобіля.

В даний час виробництво пристроїв для причепів поставлено на потік багатьма європейськими компаніями. Деякі з них реалізують свою продукцію в Росії, на що особливо повинні звернути увагу ті, хто шукає фаркоп для іномарки. Європейські виробники приділяють особливу увагу його дизайну, так що власники іномарок не будуть розчаровані зовнішнім виглядом цього елемента. Оглянути всі пропозиції ви можете на сайті фаркоп рф.

Що таке фаркоп? Його характеристики.

Більшості автолюбителів зрозуміло, що таке фаркоп (тягово-зчіпний пристрій) і для чого він служить. Тим відсутність для вибору якісного та надійного засобу необхідно знати трохи більше про конструкції і функціональних характеристиках. Про це ми і поговоримо в даній статті.

По суті, фаркоп це проста міцну металеву конструкцію, що складається з двох важливих елементів: підвісний рами (несучої балки) і кульового вузла (гак-кулі). Від якості виготовлення, яких і залежить надійність і безпеку пристрою. Фаркоп призначений для буксирування причепів різної маси як по асфальтованих, так і грунтових дорогах. Але слід пам’ятати, що кожне зчіпний пристрій має певні вагові обмеження.

Фаркопи умовно поділяються на кілька категорій. Максимальна вантажопідйомність даних пристроїв варіюється в межах від 1,5 до 3,5 тонн. Цей показник безпосередньо пов’язаний з конструктивними особливостями виробу. Найпростіший і міцний – зварений фаркоп, установка якого має сенс при постійній перевезення значної кількості вантажів. Його найчастіше встановлюють на позашляховики і мікроавтобуси типу «ГАЗель». Найбільшого поширення отримали знімні фаркопи, які можуть кріпитися на болтах або за допомогою ексцентрика. Саме такі фаркопи підійдуть для іномарок, оскільки для їх установки не потрібно різати бампер. Швидко від’єднавши причіпний пристрій, водій поверне автомобілю первинний вигляд.


Не пропустіть