Як збільшити потужність двигуна на 7% за 15 хвилин?

Збільшити потужність двигуна можна кількома способами, серед яких чіп-тюнінг, заміна двигуна, збільшення об’єму циліндрів і інші. Який спосіб вибрати, на що звернути увагу, і як збільшити потужність двигуна на 7% за 15 хвилин – про це мова в статті.

На потужність двигуна впливають багато факторів, серед яких і паливо, і в’язкість масла, і цілісність деталей. Давайте розглянемо кожен фактор окремо.

Перш ніж приступити до вдосконалення двигуна, треба розібратися, чи працює двигун на повну потужність. Довіртеся власних відчуттів, щоб зрозуміти, “тягне” Чи машина при розгоні або чогось не вистачає. Звичайно, від автоматичної коробки передач прудкості чекати не доводиться вже з тієї причини, що автомат перемикає передачі згладжуючи їх. Встановіть, чи немає внутрішніх проблем з двигуном. Для цього достатньо подивитися на дим з вихлопної труби. Вихлоп яскраво-блакитного або темно-синього кольору сигналізує про попадання масла в камеру згоряння. Масло просочується в камеру при неправильній установці устаткування (якщо проводився ремонт двигуна) або при проблемах з кільцями на порушених.

Якщо машина поводиться адекватно, жваво набирає швидкість, але ви хочете більшого, то збільшити потужність двигуна за допомогою таких дій:

1. Використовуючи бензин з вищим октановим числом. Чим вище октанове число, тим вище здатність палива протистояти самозаймання при стисненні. Наслідком буде велика потужність від вибуху газу. Це обумовлено законами фізики: чим вище ступінь стиснення газу, тим вище швидкість його згоряння. Однак важливо пам’ятати, що збільшення потужності скорочує термін служби деталі, яка піддається більшому зносу під час роботи.

2. Замінивши стандартний повітряний фільтр на фільтр “нульового” опору, ви забезпечите двигун киснево-повітряною сумішшю. Збільшений обсяг підвищує ступінь стиснення суміші в циліндрі. Це збільшує силу вибуху і, як наслідок, потужність двигуна.

3. Установка “прямотока” – зміна вихлопної системи автомобіля – дозволить додати кілька відсотків до потужності двигуна. Потужність, що втрачається при викиді вихлопних газів, залишиться. Але мало встановити прямоточний глушник. Безліч видів, низька якість матеріалу, кустарне виробництво не завжди дають позитивний ефект.

4. турбований двигуна – якщо у вашій машині його немає – призведе до збільшення кількості кисню в паливній суміші. Більший обсяг газу – велика сила стиснення і сила вибуху, що вдарить по поршням і перетвориться в механічну енергію. А саме ця енергія крутить колеса вашого автомобіля і безпосередньо залежить від потужності двигуна.

5. Чіп-тюнінг – збільшує кількість палива, що подається в циліндри. Потужність в такому випадку збільшиться на 5-25%, а крутний момент на 10-15%. Чіп-тюнінг буде корисний тільки для двигунів без турбіни. Це обумовлено тим, що турбіна і так постачає циліндри великою кількістю паливної суміші. Але скорегувати роботу всіх систем автомобіля чіп-тюнінгом ніколи не буде зайвим. Також ви можете дізнатися більше про ЧИП ТЮНИНГ CHEVROLET CRUZE

6. Заміна частин двигуна і суміжних частин – розточування циліндрів і заміна поршнів дадуть відчутний ефект, використання полегшених деталей клонували, які працюють з більшою віддачею, піднімуть рівень потужності. Автолюбителям, які обрали цей шлях, радимо замінювати відразу цілий двигун на мотор більшого обсягу. Як показує практика, такий вид збільшення потужності двигуна обійдеться вам дешевше, ніж всі маніпуляції з деталями двигуна.

7. Збільшити потужність двигуна можна також шляхом зменшення сили тертя. Ми говоримо про терті між поршнем і стінками циліндра. Зазвичай з цим справляється моторне масло, але знизити силу тертя можна і використовуючи реметаллізант Resurs . Дія Resurs полягає в створенні захисної плівки, відновленні поверхні стінок поршня і, звичайно, збільшення потужності двигуна за рахунок зниження сили тертя. При такому підході потужність двигуна збільшується на 7-7,6%, що зовсім непогано, якщо враховувати вартість реметаллізанта і швидкість його впливу.
Як бачите, способів для збільшення потужності двигуна багато і є з чого вибрати. Інша справа, що будь-яка зміна не може бути локальним, а торкнеться всіх агрегати автомобіля. Наприклад, збільшена потужність зажадає посилення гальмівної системи. Довіряти подібні роботи слід фахівцям, а використовувані деталі і матеріали повинні мати відповідні можливості і характеристики.


Не пропустіть