Як терміново продати машину?

Серед безлічі способів продати автомобіль існують кілька основних принципів і кожен власник авто формує критерії покупки / продажу виходячи з власних міркувань, однак, слід враховувати деякі нюанси при угоді. Ми, в цій статті розглянемо тільки основні методики, які працюють на всіх автомобільному ринку України.

Найшвидшим методом продажу автомобіля є програма автовикупу автомобілів. Для цього слід звернутися тут до спеціалістів, зателефонувавши або залишити заявку на сайті. Після чого приїде працівник для оцінки автомобіля і оформлення документів. На місці одразу отримаєте повну суму за автомобіль.

Ще один надійний спосіб, це продаж автомобіля за допомогою оголошення в друкованій періодиці – спеціалізованому журналі, газеті або розмістити в інтернеті. Продаж уживаної машини таким способом дозволяє «тримати хорошу ціну», але витратити деяку кількість часу.

Третій спосіб передбачає розміщення оголошення про продаж автомобіля на спеціалізованих інтернет ресурсах. Свій старий автомобіль ви зможете запропонувати покупцеві з докладним описом і фотографією. Величезна кількість відвідувачів, а за фактом, близько третини з них, це ваші потенційні покупці. Важливим фактором при продажу авто за допомогою веб-майданчика є відкритість і доступність. Перевага спеціалізованих майданчиків, таких як сайт авторинок очевидно: легкість розміщення оголошення, можливість «тримати ціну», мінімальний час продажу, маса цільової аудиторії (люди, які прийшли на сторінки сайту з метою покупки саме вашого авто). При цьому політика конфіденційності особистої інформації як продає, так і купує боку, буде дотримана на вищому рівні.

Четвертий варіант продажу авто – додатковий до перших двох. Розмістивши оголошення деякі власники негайно починають обдзвонювати знайомих, родичів і сусідів, і всіляко розхвалювати свою «ластівку». Як тільки автовласник починає обдзвонювати рідню, ціна авто починає стрімко падати. Тут велику роль відіграє психологічний аспект продажу. Притому, що розмова ведеться, в основному, про ідеальний стан, рідний фарбування, новій гумі, капремонту двигуна та ходової, в розмову мимоволі вплітаються фрази типу: «по дружбі», «ми ж рідня» і інші подібні. Метод працює відмінно, якщо машину потрібно продати дуже швидко, а запитувана ціна невелика. Слід пам’ятати – все поломки авто, в майбутньому, ляжуть важким тягарем на ваші нервові закінчення.

Продаж авто на ринку. Цей, п’ятий спосіб, передбачає регулярні ранкові виїзди на територію і довгий простій під спекотним сонцем або дощем, що мрячить в очікуванні покупця. При цьому кожного прицінюється покупця необхідно довго переконувати, що саме ця машина та, про яку він завжди мріяв.


Не пропустіть