Як вибрати автосервіс

Як би автомобільні виробники не переконували нас у тому, що їх продукція якісна, надійна і безпечна, все одно автомобілі потребують своєчасного ремонту.

Рано чи пізно у кожного власника авто виникає питання про вибір станції технічного обслуговування, незалежно від того, яка у нього марка автомобіля, яка поломка, скільки років машині і т.д. Незважаючи на багаторічний досвід, навіть водії зі стажем, які вміють на гвинтики зібрати свою «ластівку», на жаль, не завжди можуть оцінити рівень поломки гідно, що в кінцевому підсумку призводить до незворотних наслідків і більш комплексним поломок. Є звичайно ж можливість відремонтувати свій автомобіль в гаражі, якщо такий є, але у випадку з іномаркою, навряд чи можна забезпечити належний догляд і рівень ремонтних робіт на ямі, без наявності спеціалізованого інструменту. Цих, та інших проблем допоможе уникнути автосервис АвтоХорс.

Щоб надати їм дійсно якісне обслуговування, кожен автовласник повинен знайти надійне СТО, де зможуть виконати не тільки ремонт коробки передач, а й інших вузлів автомобіля. Як це зробити, враховуючи величезний вибір майстерень в кожному місті?

Довіра чужого досвіду

Як правило, багато водіїв, які вирішили знайти для своєї машини відповідне СТО, де виконують ремонт редукторів , в першу чергу орієнтуються на поради досвідченіших друзів або знайомих. Саме їхні поради та рекомендації часто грають важливу роль у виборі майстерні. Але не варто сліпо довірятися вибору інших, адже всі попередньо потрібно самостійно перевірити і оцінити якість послуг, що надаються.

img_3773

Перевіряємо якість сервісу

Коли на прикметі вже є кілька СТО, які були рекомендовані друзями або просто знайдені на місцевих автомобільних форумах, перш за все варто особисто туди навідатися і з’ясувати, що саме і за якими цінами пропонують місцеві майстри, і які саме марки автомобілів вони ремонтують. Крім того, також важливо звернути увагу на:

наявність сучасного обладнання та інструменту;
чистоту і порядок в ремонтних боксах;
наявність зони відпочинків для клієнтів;
вартість послуг;
можливість на місці замовити всі необхідні деталі для ремонту;
наявність гарантії на всі виконані роботи;
наявність сертифікатів якості.

Всі перераховані пункти – це стандартний набір сучасних СТО з високим рівнем сервісу, яким можна довіряти. Крім того, дуже важливо, щоб автовласник міг бути присутнім при проведенні ремонтних робіт і міг отримувати докладні відповіді на всі виниклі питання. Якщо майстри ухиляються від відповідей або відмовляють у доступі в ремонтні бокси, то варто задуматися над тим, чи варто їм довіряти свою машину. Майстерні, що працюють на свою репутацію, нічого не приховують від клієнтів.


Не пропустіть