Як продати автомобіль з пробігом?

Продаж автомобіля – це ситуація, з якою стикався, або ж рано чи пізно зіткнеться будь-який автолюбитель. Продати автомобіль не складно, але для того що б зробити це вигідно буде потрібно мати при собі деякий багаж знань. Більше ніж в автомобільному середовищі, вторинний ринок не розвинений ніде, саме автомобілі активно купуються і продаються, часом машина може змінити за своє життя більше п’яти власників.

Попит на б / у автомобілів не падає незалежно від стану, навіть самі замучений екземпляри забирають на «забій» для роботи, ну а про новачків, які вважають за краще вчитися їздити саме на старих авто і говорити не варто.

Отже, ви вирішили продати свій автомобіль, причини можуть бути різні, поганий технічний стан, бажання покупки більш дорогого і сучасного авто і т.д. Як продавати – питання індивідуальне, можна виставити авто в інтернеті або в ЗМІ, так само ніхто ще не відміняв авторинки, які і до цього дня досить ефективні. Найшвидшим і найбезпечнішим способом продажу є автовикуп. Дізнайтеся більше про Выкуп автомобилей в Екатеринбурге.

Головна вимога до оголошення – це розміщення якомога більшої кількості фотографій, покупець вибирає автомобіль в інтернеті саме по першому враженню, тому чим більше буде надано інформації – тим краще. Перш за все потрібно ретельно підготувати автомобіль до продажу, обов’язково ретельно вимийте салон, бажано на мийці зі спеціальною хімією, видаліть з салону все сторонні запахи, пройдіться по проблемних місцях, зачистите іржу, пофарбуйте, замініть видимі іржаві болти. Навіть незначні огріхи істотно псують враження у покупця. Поставте ціну трохи вище бажаної, щоб створити простір для торгу, який завжди має місце бути.

Підготуйте так само і юридичну чистоту свого автомобіля, так як зараз дуже багато шахраїв, то навіть незначна юридична перешкода легко може відлякати потенційного покупця. У разі, якщо ви не маєте можливість або не хочете займатися самостійним продажем автомобіля, можна вдатися до послуг перекупників, це можуть бути як приватні особи, так і спеціальні фірми. У спеціальних фірмах передпродажну підготовку здійснять за вас, при цьому не будуть викуповувати автомобіль, а просто візьмуть комісію за свої послуги, але врахуйте, що як правило це суттєва сума. Вдаватися до послуг як фірм, так і приватників, особливо дозволяти їм викупити автомобіль не бажано, і вдаватися до такого способу продажу можна вдаватися тільки в разі потреби.


Не пропустіть