Як вибрати акумулятор

Ніхто не стане сперечатися з тим, що акумулятор є дуже делікатною запасний частиною машини. Як правило, ми згадуємо про акумулятори в зимовий час, коли відчуваємо складності, намагаючись завести автомобіль в морозну погоду. Звичайно, деякі проблеми можуть виникати і в іншу пору року, проте піковий попит на ці пристрої доводиться на зимові дні.

Найпростішим і найшвидшим способом вибору акумуляторної батареї в автомобіль є замовлення у відповідних спеціалістів із служби доставка аккумуляторов.

Як правильно вибирати акумулятор

З чого почати

Перш за все треба ознайомитися з керівництвом по експлуатації машини. Часом виробники Cheap Viagra Online Canada Pharmacy не рекомендують користуватися певною маркою акумулятора, що має ті чи інші характеристики. Ключова властивість акумулятора – його електроємність, оцінюється в ампер-годинах. Якщо цей показник високий, то і стартер може прокручуватися протягом більш тривалого часу. Звичайно, якщо у вашій машині присутній солідний електропакет, то будуть корисні додаткові 5-10 ампер-годин.

Особливості вибору

Потрібно пам’ятати про те, що стовідсоткова ефективність акумулятора забезпечується при температурі +27 градусів. При температурі -18 градусів характеристики акумулятора погіршуються на 40 відсотків. Відповідно, щоб запустити двигун в цих умовах, треба володіти приблизно вдвічі більшим запасом енергії. Холодний клімат вимагає використання великого акумулятора.

Вибираючи акумулятор, треба звертати увагу на наступні параметри:

фортеця корпусу;

показник ємності.

Остання характеристика дозволяє визначити тривалість часу, протягом якого акумулятором забезпечується струм в 25 ампер при температурних умовах +27 градусів.

Особливості експлуатації

Щоб купити акумулятор, який зможе вирішувати всі завдання, потрібно вибирати його правильно. Але відомо, що через пару років експлуатації виникають ті чи інші проблеми. Наприклад, в зимовий час ускладнюється зарядка акумулятора через збільшення внутрішнього опору. Відбувається швидка розрядка і зношування агрегату.


Не пропустіть