Заміна лобового скла

Подібна операція, як заміна лобового скла, може торкнутися кожного автолюбителя. Не секрет, що спіймати камінь від проходить машини на наших дорогах, це далеко не рідкість.

Тріснуте же лобове скло відхи тільки погіршує видимість і псує зовнішній вигляд вашого автомобіля, але і представляє певну небезпеку при повторному ударі.

3 умови, які свідчать про неможливість ремонту і вимагають тільки заміни:

Діаметр відколу понад 2 см;
Скол знаходиться на відстані 6 см від краю скла;
Якщо скол розташований в поле зору водія, а діаметр> 1 см.

Для того щоб грамотно здійснити заміну лобового автоскла необхідно мати певні навички, відповідний досвід і, звичайно ж, всю необхідну техніку, обладнання та засоби захисту для виконуваної процедури, а також широкий выбор автостекол. Також всі дії по заміні повинні здійснюватися в суворій послідовності з урахуванням вимог певної технології (видалити дефектний скло, підготувати нове, нанести грунт, реактивировать при необхідності, підібрати клей, зробити установку).

Слід зазначити, що неповне або неправильне видалення антикору, іржі або оголеного металу, використання клею іншого виробника може звести всю роботу нанівець, в результаті чого потрібно буде все починати з нуля. Також не рекомендується торкатися до керамічної шару руками без відповідних засобів захисту (рукавички). Невідповідні кліматичні умови, неприпустимо низька температура – все це також є основними причинами неякісної роботи. Якщо на вулиці в цей момент негативна температура або ледь відчутний плюс, то цю операцію необхідно виконувати в приміщенні опалювального боксу або гаража.

Ми поспішаєм Вам нагадати, що щоб уникнути передчасної корозії кузова Вашого авто протягом 3 днів після установки лобового скла необхідно дотримуватися кількох обов’язкових правил, а саме:

– Утриматися від миття автомобіля як від зовнішньої, так і від внутрішньої протирання скла;

– Чи не відклеюватися захисний скотч;

– Відкласти далекі поїздки по поганих дорогах;

– Прослуховування голосної музики також не рекомендується.


Не пропустіть