Евакуація вантажних автомобілів

Вантажні автомобілі недарма називають трудівниками, адже ці транспортні засоби здатні перевозити мільйони тонн вантажів. Великі навантаження негативно позначаються на стані будь-якої машини, і вантажні – не виняток. Вантажні авто ламаються набагато частіше, ніж легкові. Також дуже часто трапляються аварії, в яких бере участь вантажний транспорт. У подібних ситуаціях звичайному евакуатор просто не впоратися, адже вага вантажної машини може становити від 20 до 50 тонн, а вантажопідйомність спецтехніки, призначеної для евакуації легкових машин – від 3 до 6 тонн.

Варто відзначити, що інженери подбали не тільки про евакуацію легкових транспортних засобів. Для надання допомоги таким видам транспорту як великі автобуси, спецтехніка та вантажні автомобілі був придуманий так званий важкий евакуатор. Даний тип техніки розроблявся спеціально для того, щоб швидко і безпечно здійснити евакуацію будь вантажної машини з місця ДТП до призначеної точки. Також вантажні евакуатори можуть доставити машину в точку розвантаження, адже несвоєчасна доставка загрожує водієві штрафними санкціями.

З цієї причини замовлення такой эвакуатор в Санкт-Петербурзі обійдеться значно дешевше, ніж штраф.

Евакуація вантажного транспорту є досить трудомісткий і тривалий процес, тому під час замовлення повинні враховуватися всі найменші нюанси. Обов’язковою, що необхідно назвати диспетчеру компанії по евакуації є такі характеристики як маса, тип поломки або характер пошкодження транспортного засобу. Аналогічно випадків з легковими автомобілями, диспетчер повинен знати все в найдрібніших подробицях, тобто, загальна маса транспортного засобу разом з вантажем, що працює в автомобілі, а що ні, вантаж необхідно здати терміново або можна почекати до закінчення ремонтних робіт. Дана інформація необхідна для того, щоб визначити тип техніки і спосіб транспортування вантажу.

На сьогоднішній день для вантажного транспорту існує кілька типів тягачів. Подібні евакуатори розміщені на базах таких потужних машин як Mercedes, Volvo і MAN. Метод часткового навантаження є найбільш актуальним під час евакуації вантажного транспорту. Для цього використовуються лебідки. За допомогою даного методу можна здійснити завантаження вагою до 45 тонн. Подібна спецтехніка завдяки спеціальному обладнанню здатна дістати з кювету будь-яку вантажну машину.

Існує також і варіант комбінованих тягачів, які крім основного обладнання оснащуються додатковим таким як кран, стаціонарна платформа або обладнання, призначене для часткового навантаження. Варто зазначити, що подібні евакуатори можуть транспортувати одночасно дві одиниці техніки, що вельми зручно.

Під час евакуації вантажівок, маса яких не перевищує 8-10 тонн, використовується метод жорсткої зчіпки. Спеціальне обладнання дозволяє здійснити евакуацію навіть некерованою техніки великих розмірів, що підвищує безпеку перевезення. Вантажні автомобілі – це не тільки мікроавтобуси та спецтехніка, сюди можна віднести автомобілі ГАЗ, так як вони призначені для перевезення більше 8 пасажирів в своєму салоні.


Не пропустіть