Як вибрати причіп та фаркоп

Чимало людей час від часу використовують своє авто з метою перевезення якихось вантажів, адже у легкових видів транспорту є багажник, куди можна складати різні речі, товари. Але іноді людині потрібно перевезти (в межах рідного міста чи області) досить великоваговий і об’ємний вантаж, який в багажнику не поміститься – наприклад шафа, ліжко, катамаран. Для перевезення подібних вантажів можна орендувати вантажівку, а можна впоратися і з допомогою лише свого власного легкового автомобіля, прикріпивши до нього причіп і відрізав габаритний вантаж на цей причіп. Причіп кріпиться до автомобіля за допомогою тягово-зчіпного пристрою, надійно фіксує його. Іноді таке тягово-зчіпний пристрій називають коротким словом «фаркоп». У багатьох містах можна придбати надійні фаркопи для іномарок різних виробників.

Усі пропоновані фаркопи для іномарок неоднакові, так як одні фіксуються на транспорті жорстко (шляхом зварювання або привинчивания), а інші м’яко за допомогою знімного гака і зчіпного кулі. На території РФ можна знайти як європейські фаркопи для іномарок, так і ті фаркопи, які проводилися в Сполучених Штатах. Однак рами фаркопов з США розраховані для установки на автомобілі, виготовлені американськими виробниками, і діаметр їх зчіпного кулі трохи вище діаметра аналогічної деталі європейського виробництва. Тому установка американського фаркопа на європейський автомобіль може бути важко здійснюваною, а то і зовсім неможливою. Тому тим людям, які, розглядаючи в магазині фаркопи для іномарок, шукають тягово-зчіпний пристрій для автомобіля європейського виробництва, слід зупинити свій вибір на тому фаркопе, який виготовлявся в Європі, а не в США.

Причіп – прекрасний засіб для збільшення кількості вантажів, що транспортуються. Його можна використовувати і з автомобілем, і з квадроциклом, і навіть зі снігоходів. Проте, якщо ви маєте намір купити легковий причіп, то, як і при придбанні будь-якої техніки, необхідно зробити розумний і обгрунтований вибір.

НА ЯКІ ПАРАМЕТРИ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИ ОСОБЛИВУ УВАГУ?

Розміри
Габарити вашого автопричепи повинні відповідати розмірам передбачуваного місця його зберігання, а також габаритами автомобіля-тягача. Важливим моментом є також і збіг маточин коліс тягача і причепа – в такому випадку ви отримаєте можливість використовувати запасне колесо в разі нештатної ситуації.

кількість осей
Легкові причепи найчастіше випускаються в одноосьовому виконанні. І цей варіант є оптимальним, оскільки він значно дешевше інших модифікацій.

підвіска
Дуже важлива характеристика, на якій варто зупинитися докладніше, оскільки від неї багато в чому залежить тривалість експлуатації причепа і його надійність. Існують два різновиди підвісок для причепів: ресора і резино-джгутова. І незважаючи на свою відносно високу вартість, ресорний варіант більш кращий. Так, тут знадобиться придбати амортизатори, але в результаті ви отримаєте ефективне гасіння коливання і максимальне пом’якшення жорсткого ходу. А адже згідно зі статистикою, найбільша кількість аварійних ситуацій з причепами виникає саме через поломок, викликаних постійними коливаннями і вібраціями. Резино-джгутова підвіска набагато дешевше ресорної, але з нею вихід причепа з ​​ладу більш імовірний.

Крім того, потрібно пам’ятати, що завантажені автомобільні причепи повинні бути обмежені за масою, відповідаючи нормативним показникам, які встановлені для конкретного засобу-тягача.

Интернет-магазин Фаркопы и Прицепы пропонує широкий вибір за помірними цінами.


Не пропустіть