Чи варто відкривати шиномонтаж

Відповідь однозначна: обов’язково! Навіть якщо в місті вже працюють сотні таких майстерень, клієнти все одно будуть, адже «перевзувати» машину, проводити балансування коліс, змінювати покришки і латати їх потрібно кожному водієві, і візити на шиномонтаж – не рідкість. І якщо у підприємця золоті руки, і він готовий взятися за таку роботу, можна не сумніватися: вона піде добре, незалежно від того, скільки коштує відкрити шиномонтаж.

Ідеальний варіант для будь-якого бізнесмена в даному випадку – працювати самостійно, залучаючи лише 1-2 помічників (буде особливо вигідно, якщо бізнес буде сімейним – тоді не потрібно буде платити зарплату стороннім співробітникам). Розташувати ж майстерню можна в гаражному кооперативі, неподалік від великої автостоянки, на трасі або просто на великій міській дорозі, біля гіпермаркету і т.д. Тобто всюди, де регулярно проїжджає безліч водіїв. Також популярністю користуються шиномонтажі в спальних районах – автомобілісти можуть впоратися з дрібними неполадками, не виїжджаючи далеко від будинку.

Для шиномонтажу не потрібно велике приміщення – достатньо звичайного гаража, маленького будиночка (можна використовувати тимчасову будівлю), старого вагона або сторожовий будки. Але, безумовно, більш виграшно виглядатиме майстерня з власним приміщенням, яке буде привабливим і добре оснащеним. А от чи варто відкривати шиномонтаж під відкритим небом, вирішувати самому підприємцю. Однак і такий варіант доречний, особливо якщо мова йде про сезонний мобільному підприємстві, що працює на трасі.

Перевагою даного виду бізнесу є відсутність яких би то не було ліцензій. Бізнесмену потрібно лише зареєструвати ІП і заявити про свою роботу в податкову службу – цього буде достатньо для роботи. При цьому, якщо він хоче відкрити шиномонтаж в місті або неподалік від житлових будинків, потрібно буде отримати дозвіл від місцевої влади – вони повинні перевірити спосіб утилізації використаних шин (він не повинен завдавати шкоди здоров’ю людей і екології).

Вся справа – в техніці!
Головне, що потрібно, щоб відкрити шиномонтаж, – хороше обладнання. Коштує воно відносно недорого, і в комплект повинні входити:

шиномонтажний станок – він може коштувати від 40 тис. рублів (верстат з ручним приводом) до 180-200 тис. (з електроприводом)
підйомник для автомобіля (можна обійтися стандартним домкратом) – 5-12 тис. рублів
балансування стенд – обійдеться в 40-50 тис. рублів (найпростіший), однак у продажі є стенди і за 90-100 тис.
вулканізатор – може коштувати від 8 до 16 тис.
пускозарядний пристрій – найдешевше буде коштувати 2 тис. рублів, проте можна знайти і за 30 тис.
Також знадобиться набір інструментів, який буде коштувати від 10 до 30 тис. Рублів (на інструментах краще не економити!). Загальна сума інвестицій – 100 тис. Рублів мінімум і 350 тис. Рублів максимум.

Також необхідний http://www.vilse.ru/поставщик материалов для шиномонтажа

Крім того, відповідь на питання, скільки коштує відкрити шиномонтаж, може залежати від того, чи є у підприємця відповідне приміщення. Якщо його немає, потрібно буде виділити ще 10-30 тис. Рублів на оренду гаража або побутівки. Ціна за оренду коливається в залежності від населеного пункту, і в неї вже включені витрати на електроенергію і водопостачання.

Що ж стосується прибутку, то вона не змусить себе чекати. Один клієнт, що приїжджає для «перевзування» автомобіля буде залишати в шиномонтажі мінімум 400-500 рублів. У сезон (восени і навесні) таких клієнтів буде дуже багато, і за день можна буде заробляти 12-15 тис. І більше. Балансування, латання шин, вулканізація коштуватимуть мінімум 300-800 рублів залежно від того, що потрібно замовнику. І навіть в самі «тихі» дні майстерня зможе заробляти 7-8 тис. Тільки на цих послугах. Якщо ж працювати не тільки з легковими, але і з вантажними автомобілями, заробіток може зрости до 15-20 тис. В день на дрібних ремонтах і до 30-35 тис. На «перевзування».

З огляду на це, окупити витрати на відкриття підприємства можна буде вже в перші місяці роботи. Отримавши першу чистий прибуток, варто задуматися про те, що потрібно, щоб відкрити шиномонтаж більш високого класу, і якщо спектр його послуг буде зростати, кількість клієнтів буде збільшуватися регулярно, забезпечуючи власника майстерні і замовленнями, і постійним доходом.


Не пропустіть