Переваги установки ГБО

Подорожчання палива стало буденністю, тому питання його економії дуже актуальне зараз. Одне з можливих рішень – це перехід на альтернативні, більш дешеві види палива, зокрема, на газ. Для його ефективної і безпечної експлуатації необхідна установка газового обладнання або ГБО.

Ексклюзивним представником ТМ Torelli в Україні є компанія Milano Ukraine. Висока кваліфікація, досвід і відповідальність – ось головні принципи роботи фахівців. Компанія успішно встановлює в короткі терміни ГБО на двигуни TSI, TFSI і FSI, а також на дизельне, виконує обслуговування газового обладнання, діагностику і ремонт. В цієї компанії ви можете замовити газовое оборудование на автомобиль 4 поколения.

Все більше водіїв сьогодні віддають перевагу ГБО. Після його установки можна їздити на газу, а можна при бажанні і на бензині, нічого ж не видаляється, тільки додається додатковий набір комплектуючих. Установка сама по собі не дуже дешева процедура, однак дуже скоро вона себе окупить, так як економія на паливі буде відчутною, до того ж, обладнання довго не зношується. Фахівцями виділяється ряд самих основних і очевидних плюсів використання ГБО. Серед них такі:

– Фінансова економія;

– Деталі двигуна зношуються довше;

– Знижується детонація двигуна, з ГБО він починає працювати тихіше;

– Високий ступінь міцності балонів, вони витримують високий тиск, в порівнянні з бензобаком балон менш схильний до деформації і менш небезпечний при ударах.

Безпечна установка газового обладнання

Ті, хто прийняв рішення перейти на газ і встановити ГБО, повинен враховувати кілька нюансів, які виявляться пріоритетними в питаннях безпеки і грамотної експлуатації. Отже, фахівці і досвідчені водії радять:

– Чи не заправляти балони побутовим газом;

– Стежити, щоб встановлене виробником обладнання нормальне для нього тиск не перевищувалося;

– Регулярно зливати конденсат, з цим можна звернутися до фахівців;

-час від часу необхідно проводити візуальний огляд і профілактичну діагностику ГБО, особливу увагу приділяти герметичності з’єднань;

– Якщо в ході огляду вами помічені відхилення, почуті нехарактерні звуки або ж став незвичайним звук роботи самого двигуна, зверніться в сервіс, який допомагав здійснювати установку.


Не пропустіть