Де купувати вживаний автомобіль?

Зважилися на покупку старої машини, але не знаєте, де вибирати і куди дивитися? Раді надати Вам декілька порад в цих нелегких питаннях. Найпростіший спосіб Купить авто с пробегом в Екатеринбурге можете на сайті http://gorod343.ru/auto.

На сьогоднішній день є три шляхи придбання автомобіля з пробігом: у приватної особи, в автосалоні і на авторинку. Останній пункт, втім, має сенс розглядати тільки як майданчик, де можна одночасно подивитися багато різних машин і остаточно визначитися з вибором. Тому що віддати гроші незнайомій людині за автомобіль незрозумілого походження і стану, щонайменше, дивно. Значить, вирушаємо на профільні сайти і дивимося приватні оголошення.

Купівля у приватної особи загрожує лише потраплянням на типового перекупника, який купив купу мотлоху, підмазати і підкрутити його в гаражі і продає трохи дорожче. Втім, такі орієнтуються досить легко – про машину не знають практично нічого, на питання відповідають мутно, володіють автомобілем місяць-два, ну і так далі. Якщо відсіяти їх, а також відвертих неадекватний, які просять за автомобіль середнього стану вартість майже нового, то варіант придбання в приватного майстра – найвдаліший. Якщо зовсім пощастить, то тобі дістанеться машина від дбайливого господаря, який здував з неї пилинки, вчасно проводив необхідні сервісні роботи. Також в якості бонусу тобі можуть дістатися встановлені твоїм попередником додаткові приємності зразок сучасної магнітоли замість штатної касетної, нового головного світла і інших наворотів.

З автосалонами ситуація цікавіше. Найчастіше під такою організацією ховається розбагатів, який відкрив фірму і орендував стоянку перекупник, який тільки вчора «перефарбовував шоху під бмв». Можливо, в цьому салоні буде тинятися навіть пара-трійка менеджерів. Проте, суть роботи цієї контори залишається та ж – купити вбиту смітник, подшаманить її і впарити довірливому і недосвідченому покупцеві. Є, однак, і «чесні» автосалони з уживаними авто – це, як правило, придаток великого дилера, де основне завдання не заробити на перепродажі, а залучити покупця нової машини послугою trade-in. Але про це ми розповімо в окремій статті.
Не пропустіть