Як здійснюється перевезення вантажів

Використання самоскида поширене в промисловості, будівництві та сільському господарстві. До переваг транспортних засобів відноситься багатофункціональність і оптимізація під вітчизняні кліматичні умови і якість доріг. Також можете більше дізнатися про установку бортової платформи на вантажівку – http://avtomash.com/pereoborudovanie/ustanovka_bortovoj_platformy/

Самоскидами перевозять насипні і навалочні вантажі.

Послуги з перевезення вантажів самоскидами
Самоскид – автомобіль спеціального призначення, виконаний на базі шасі причепа, напівпричепа або вантажівки. Без цього транспортного засобу складно уявити собі процес будівництва. У більшості виробничих сфер основні види робіт пов’язані саме з транспортуванням різних вантажів і матеріалів. Особливість такого авто – система вивантаження. Гідравлічний підйомник перекидає кузов, що значно полегшує процес розвантаження (збоку, ззаду, всебічна).

Окремі моделі оснащені з ліфтом в передній частині. У машинах, де кузов не нахиляється, обладнано пристрій примусової розвантаження: шнековий конвеєр, інжекторна вивантаження.

Основні види самоскидів

Залежно від призначення використання, розрізняють наступні види техніки:

Кар’єрні. Найбільші за габаритами транспортні засоби. Основне призначення – перевезення насипних вантажів самоскидами тільки в кар’єрах. Виїжджати на дороги загального користування таким машинам заборонено. Вантажопідйомність може досягати 400 тонн. Кузов оснащений спеціальним захисним козирком.
Будівельні. Розраховані на транспортування вантажів з великою питомою вагою.
Характеристики: двигун підвищеної потужності, вдосконалені показники витривалості і надійності.
Сільськогосподарські. Призначення – перевезення сипучих вантажів самоскидами в умовах бездоріжжя (може переміщатися по полях, поораної грунті). Агрегати з підвищеними показниками прохідності, кузов з нарощеними бортами.
Універсальні. Транспортні засоби для перевезення сипучих вантажів різного виду по дорогах загального користування. Кількість провідних осей 2-4. Вантажопідйомність до 35 тонн.
Не пропустіть