Оренда авто в Криму: безтурботний відпочинок на колесах

Про пріоритети подорожі до Криму на автомобілі, це чудово. Але подорожувати по Криму можна не тільки на своїй машині. Є варіант взяти автомобіль на прокат вже на півострові!

Послугу оренда авто в Криму пропонують багато компаній.

Відмінна ідея для тих, хто, наприклад, відправляється в Крим на вихідні – взятий в оренду автомобіль значно заощадить ваш час і гроші. За пару днів ви зможете побачити набагато більше, ніж в разі, якщо будете розраховувати на громадський транспорт. Ваш же автомобіль «відпочиває» вдома, а ви рятуєтеся від стомлюючої поїздки на ньому в Криму, не платите штрафи та інші дорожні витрати.

Прокат авто в Криму – гарне рішення для ділових питань, якщо вам потрібно зустріти партнерів або почесних гостей.

Забронювати авто ми можете на http://take-auto.ru. Вносьте аванс – в розмірі 10-15%. І ваш автомобіль буде доставлений прямо в потрібне вам місце – в аеропорт, на вокзал, до готелю і так далі. Договір оренди оформляєте на місці. Платіть решту суми, заставу і – вперед до незабутніх вражень.

Є компанії, що пропонують прокат авто в Криму з мінімальним заставою або взагалі без нього (але тут слід бути обережним, оскільки свої ризики компанія все одно закладає в орендну плату), а вартість оренди залежить від класу автомобіля, в неї також входить техобслуговування і страховка.

Автомобілі на прокат в Криму можуть дати навіть на одну добу. Але чим на більший термін ви берете машину, тим дешевше вона буде обходитися вам в добу. Надається широкий вибір моделей – від компактних до позашляховиків.

Яку машину взяти на прокат залежить від вашої мети. Якщо зустрічаєте ділових партнерів – то потрібен представницький клас, задумали легку подорож або приїхали в командіровку- підійде економ-клас, якщо зібралися подорожувати по горах – візьміть потужний автомобіль. Втім, фахівці радять брати в прокат той автомобіль, до якого ви звикли, оскільки їздити ви будете по гірських серпантинах, де за кермом потрібно відчувати себе впевнено. Щоб взяти машину на прокат без водія, потрібен водійський стаж. У деяких компаніях влаштує рік, в інших – потрібен досвід не менше трьох років.

І ще порада – щоб не заблукати краще користуватися паперовими картами і атласами, а не навігаторами, які можуть завести вас туди, куди Іван Сусанін завів ворогів).

Пам’ятайте, при взятті авто на прокат в Криму вам запропонують підписати договір оренди. Читайте його уважно. Серйозні фірми надають авто без наклейок про прокат і, ясна річ, з місцевими номерами. Через машини проблем з ДАІ бути не повинно. Перед підписанням договору, огляньте машину, і якщо знайдете недоліки – попросіть внести їх в договір.

Деякі фірми пробіг не обмежують. Машини також екіпірують до подорожі по Криму – надають дитяче крісло, навігатор та інше.

Здавати машину потрібно в термін, деякі компанії просять авто перед здачею помити. Бензину має бути в бензобаку стільки ж, як було тоді, коли ви забирали машину. Якщо з авто все ок, то ви повертаєте документи, ключі, а менеджер повертає вам заставу. Якщо ви втратили документи, ключі або пошкодили авто, то доведеться платити штраф.

Зазвичай авто доставляють і відганяють в будь-яку точку Криму.
Не пропустіть