Прокат авто: умови і особливості

У випадках, коли постала гостра потреба в особистому автомобілі, а необхідної суми грошей немає, і оформлення банківської позики не влаштовує з багатьох причин, можна оформити авто в оренду. Для цього всього лиш скористайтеся сервісом аренда машин Киев.

Така схема давно практикується в різних країнах. Нею можуть скористатися не тільки приватні або юридичні особи, а й різні організації, яким необхідно швидко розширити можливості власного автопарку.
Після оформлення угоди автомобіль переходить в користування орендаря, який зобов’язується погасити повну вартість за заздалегідь обумовленою схемою. Додатково встановлюється термін виплати, який може займати від 6 місяців до 3 років.

При оформленні оренди авто з викупом потрібна менша кількість документів, ніж в разі банківського кредитування, досить надати:
– Паспорт;

– водійські права;

– Будь-який додатковий документ, що підтверджує особу майбутнього власника.

При розгляді переваг орендної угоди з правом викупу, виділяються кілька моментів.
1. Сума початкового внеску може бути нижче, ніж у банку або бути відсутнім зовсім.
2. Відпадає потреба в наданні довідок про високий і постійний дохід.
3. Під час дії орендного терміну, автомобіль можна змінити.
4. Якщо орендна угода укладається через прокатну компанію, тоді турботи оформлення всіх необхідних документів, страхування і технічне обслуговування бере на себе контора. Орендарю залишається підтримувати транспортний засіб у збереження і вчасно платити внески.
5. Якщо угода з якихось причин перестала влаштовувати, її дія можна припинити в будь-який час. Автомобіль змінюється на грошові внески, за винятком відрахувань орендних витрат.

У оренди з подальшим викупом є і свої мінуси.

1. Вибір обмежений асортиментом автопарку.
2. З метою запобігання шахрайства, орендодавець може вимагати заповнення докладної анкети і потім запропонує почекати. У цей час служба безпеки перевірить достовірність пред’явлених відомостей, а юридичний відділ погоджує угоду зі страховою компанією.
Не пропустіть