Користь бізнес-тренінгів та семінарів

Багато починаючі підприємці часто замислюються про те, наскільки корисні бізнес-тренінги, і що можна дізнатися нового на всіляких семінарах. І, на жаль, недосвідчені бізнесмени часто роблять помилку, вважаючи, що відвідування таких заходів – це марна трата часу. Оскільки там можна не просто осягнути всі нюанси і тонкощі технологій ведення бізнесу, А й отримати правильний психологічний настрій, а саме, навчитися розсудливості і витримці.

Організація і проведення бізнес тренінгів – це досить складне завдання, так як постійно впроваджуються нові навчальні технології. Однією з останніх є трансерфінг, який дозволяє збільшити прибутковість справи за рахунок максимально точного аналізу ситуації на ринку і зіставлення її з економічними прогнозами. За допомогою даного тренінгу з’являється можливість реалізувати бізнес-проекти, які раніше здавалися нереальними, складними або малоприбутковими. Насправді, дуже багато нових і вигідних ідей губляться через острах підприємців їх реалізувати. Ще одним специфічним напрямком бізнес-тренінгів є пошук забутих ідей. Там люди вчаться бачити звичайні речі, так би мовити, в світлі бізнесу. Яскравим прикладом успішного розуміння даної стратегії є випуск сухариків і насіння в пачках. Ще зовсім недавно про жодні пачковим насінні не було й мови.

Адже їх продавали бабусі на стакани. Потім заповзятливий бізнесмен подумав, що буде дуже вигідно скуповувати великі сирі насіння, обсушивать їх у виробничому процесі і продавати невеликими пачками. Зараз вони стали не просто дуже популярними, але і дивно вигідними. За сучасними розцінками кілограм насіння, якщо його купувати по пачках, стоїть практично в два рази більше, ніж курячі окости, і трохи менше кілограма свинини. Хто б міг подумати, що звичайні насіння можна перетворити практично в ціновій делікатес. Просто потрібно було подивитися на насіння з точки зору великого бізнесу. Аналогічно можна сказати і про сухарики, які раніше сушили бабусі, щоб не викидати черствий хліб. Всього трохи приправ, красива упаковка і ось уже є готові сухарики – смачний і популярний продукт, який легко і дешево виготовляється, але приносить величезний прибуток компанії, яка вирішила розвивати цей вид бізнесу.

Тобто, відвідуючи такі тренінги, можна обзавестися геніальної бізнес-ідеєю, яку в майбутньому можна спробувати реалізувати. Зараз багато компаній організовують подібні заходи, і замовити корпоративне навчання смотрите здесь. Головне – це серйозно підійти до процесу навчання і поповнення свого багажу знань новими бізнес-технологіями.
Не пропустіть