Набір інструменту для автомобіліста. Як правильно вибрати

Кожному, без винятку , авто власнику знайомі ситуації, коли необхідно провести терміновий ремонт свого автомобіля. Іноді його змушені робити в найнесподіваніші моменти, коли під рукою може не виявитися не тільки потрібного інструменту, але і телефону, щоб подзвонити в найближчу СТО.

І , навіть, якщо є можливість зв’язатися з СТО, в цьому не завжди присутня необхідність. У багатьох випадках було б досить гайкового ключа і декількох хвилинчасу – це позво лило б заощадити як власний час, так і гроші.

Крім того, бажання розібратися у власному автомобілі допоможене тільки розширити сво і знання , а й навчитися його краще розуміти. А, що ще для початківця автомобіліста, може бути краще. Більш того, для багатьох ремонт власне го автомобіля – це ціле дійство, яке має на увазі вислів найніжніших і відданих почуттів своєму « залізному коню ». У будь-якому випадку, без необхідної інформації, а також потрібного інструменту вам просто не обійтися. З цим вам допоможе сайт Сarvilleshop.

Н АЧН їм з самого важливого для автомобілістів в даному випадку – з авто .

Збираючись купувати набір інструментів для ремонту автомобіля, варто визначитися про ступінь складності планованого ремонту і частоти використання набору. Потрібно враховувати не тільки ваш у технічна ую підготов у , а й вік автомобіля і країну його походження . Якщо у вас новий перший автомобіль і возитися з н їм н е входь ло в ваші плани, то обмежитися можна мінімальним набором інструменту на всякий випадок – пару викруток, плоскогубці, різнокаліберні ключі.

Тем ж автомобілістам , хто має вже не нове авто і довіряє тільки з обстоювання знань і вмінь в ремонті, варто задуматися про більш професійному варіанті. Важлива деталь – країна виробник автомобіля. У такому випадку іноді виник ае т необхідність в спеціальних інструментах (наприклад, американці ким авто підійдуть тільки дюймові ключі).

Основні інструменти, необхідні для ремонту це:

– Викрутки з «хрестом» та «шліцом» різного розміру;
– Плоскогубці ;

– Набір ключів (повинні бути ріжкові, розвідні, накидні,торцеві,кільцеві, динамометричні);

– Комірець з шарніром ;

– Змінні головки (розміри різні);

– Молоток ;

– Ножівка , надфілі ;

– Домкрат і ареометр (перевірити акумулятор).

І якщо ви хочете зробити хороший подарунок переконаному автолюбителю – такий набір буде відмінним сюрпризом для нього!
Не пропустіть