Що таке детейлінг

Власники автомобіля прагнуть його підтримувати в хорошому стані. Вони розуміють, що машина вимагає ретельного догляду. Особливо важливий зовнішній вигляд при продажу. Покупці дивляться на блискучий кузов, чистий салон і мимоволі вважають, що автомобіль знаходиться в хорошому технічному стані. Тому детейлинг допомагає власникам продати транспортний засіб в більш короткі терміни за високою ціною.

Спочатку це слово виникло в США. Таким чином, власники готували автомобіль до участі у виставці – адже він повинен був виглядати бездоганно і справити враження на суддів і глядачів. Надалі до даної процедури стали вдаватися і в інших випадках. Приємно їздити в чистій, доглянутою машині.

Виділяють наступні види детейлінг:

зовнішній
внутрішній
двигуна

Мийка і хімчистка не допоможуть повернути машині первозданний зовнішній вигляд. В цьому випадку я рекомендую скористатися послугою детейлінг. Вона необхідна тим, хто планує продати машину, для кого важливі чистота і порядок. Детейлінг виробляють автосервіси в Україні , які здійснюють комплексний догляд за машиною.

За допомогою детейлінг упорядковують його зовнішню частину, салон і двигун. Спочатку проводиться миття, очищення машини. За допомогою спеціальної глини вдається очистити машину навіть від таких стійких забруднень як сліди комах, застарілої грязі. Полірування дозволяє видалити дрібні подряпини, надати лиск кузову. Потім на нього наносять тонкий шар захисного засобу, що оберігає фарбування від опадів, вигоряння на сонці, зайвого забруднення.

Салон обробляють за допомогою пилососа, пароочисника, засобів для чищення. Необхідно також провести очистку двигуна. Це складна операція, доступна не у всіх автосервісах.

Звертатися слід до професіоналів – вони використовують сучасні засоби та обладнання, що дозволяє обробити кожен сантиметр автомобіля. Автомеханіки використовують спеціальні засоби по поліровці кузова, чистять диски, фари, за допомогою пензлика вони очистять від пилу і бруду навіть важкодоступні місця. Ця процедура необхідна для додання автомобілю максимально привабливого вигляду, крім того, збільшує термін експлуатації, так як металеві частини захищаються про корозії.
Не пропустіть