Що робити, якщо в дорозі зламався автомобіль

Сучасні автомобілі дуже надійні, але і вони схильні до всяких несподіваних неприємностей. Наприклад, машина, яка тільки що радісно гарчала своїм двигуном, підспівуючи вашої магнітоли, варто без руху прямо на дорозі. Що слід зробити в цій ситуації?

Найпростіше що можна зробити в такій ситуації це викликати Эвакуатор в Казани. І у Вас не буде ніяких проблем і негативних емоцій.

Заходи самостійної “реанімації” автомобіля

Сучасні автомобілі дуже сильно залежать від акумулятора. І саме він є причиною досить великої частки раптових поломок. Перше, що слід зробити, якщо мотор машини заглох прямо на ходу – перевірити рівень пального в баку і надійність з’єднання клем акумулятора зі своїми контактами. Вони можуть з часом ослабнути і не забезпечувати потрібного контакту. Гайковий ключ, який входить в мінімальний набір інструменту, що надається виробником, вирішить проблему.

Якщо нічого не допомогло, перевірте запобіжники. Ця рада, звичайно, підійде не всім. Багато хто й не знають, де знаходиться блок запобіжників в їх машині. Але ви можете в цьому питанні вдатися до допомоги інших водіїв, які погодяться вам допомогти.

Згорілий запобіжник визначається легко: в ньому перегорає спеціальна зволікання, яку можна побачити крізь напівпрозорий корпус запобіжника, а іноді вона знаходиться не в корпусу і також добре видно. Є варіант того, що запобіжник просто відійшов зі свого гнізда, але це буває рідко. Тим не менш, не буде зайвим натиснути на “спинки” запобіжників.

Якщо нічого не допомогло

Все ж ми з вами знаходимося хоч і в джунглях, але міських, а не диких. Так що найкращим і найбезпечнішим варіантом буде скористатися послугами евакуатора, який цілодобово працює в будь-якому більш-менш великому місті.

Висновок

Головне – не панікувати. У американських льотчиків є правило: ніяких дій в перші 30 хвилин після приземлення під час катапультування. Заспокойтеся, і тільки потім дійте. Попередньо, звичайно, по-можливості зробіть все, щоб ваш автомобіль нікому не заважав. Увімкнути аварійну сигналізацію теж не завадить відразу.
Не пропустіть