ВИКРАЛИ АВТОМОБІЛЬ: ЩО РОБИТИ?

Для кожного водія викрадення автомобіля є серйозним стресом і самим справжнім випробуванням. Зараз машини викрадають практично все, починаючи від бюджетних іномарок і вітчизняних авто і закінчуючи дорогими. Причому захистити їх від цього не може навіть жодна дорога сигналізація. Отже, якщо одного разу ви раптом виявили, що ваш транспортний засіб відсутній, то в першу чергу не варто впадати в паніку.

Зберігаємо спокій

У ситуації, що склалася ви повинні оперативно і адекватно реагувати на те, що відбувається, так як домогтися цього при хвилюванні неможливо. Для початку ви повинні визначити, а чи був угон. Адже можна просто переплутати місце і трапляється це часто.

А чи був здійснений угон?

Не менш поширений випадок, наприклад, якщо проходило який-небудь масовий захід, то евакуатор міг перемістити ваше авто. Тому спочатку добре озирніться по сторонах, можливо, воно знаходиться десь поруч з вами. Не можна також виключати і інший факт. Якщо автомобіль був припаркований в недозволеному місці, тоді знайти його ви зможете на штрафмайданчику.

Якщо угон все-таки відбувся

Якщо все вищенаведені пункти не підтвердилися, то ви в такому випадку повинні зателефонувати в поліцію, але для початку необхідно переконатися, що ваш транспортний засіб не евакуювали. В іншому випадку можуть виникнути проблеми, тому що ваше авто після дзвінка занесуть в базу даних по викраденим автомобілів, а видалити її буде нелегко.

Огляньте прилеглі двори. Адже зловмисники могли покататися і кинути її. Великою перевагою буде наявність неподалік будь-яких установ, тому що зараз практично скрізь встановлені камери зовнішнього відеоспостереження. Звичайно, вам запис ніхто не надасть, а ось поліцейські отримають до неї доступ без проблем. Також співробітники могли що-небудь бачити.

Якщо в ході проведення оперативних заходів результат виявився нульовим, тоді доведеться йти в поліцію і писати заяву. Не забудьте попросити довідку, що підтверджує порушення кримінальної справи. Вона знадобитися для підтвердження у вашій страховій компанії.

Також, незважаючи на роботу співробітників поліції не потрібно на них сподіватися і чекати, коли вони вам повідомлять радісну новину. Проявіть активність в пошуку свого авто. А саме замовте детектива на сервісі – http://www.detective-kiev.com/, розклейте оголошення, розмістіть інформацію в Інтернеті на спеціальних сервісах, які займаються пошуком авто, обійдіть авторинки в Краснодарі та інше. Способів існує безліч, і чим більше ви будете використовувати, тим більше шансів у вас буде на знаходження вашого транспортного засобу.
Не пропустіть