Купуємо малий вантажний фургон – вибір є

Суцільнометалевий фургон – досить популярний універсальний комерційний транспорт, який може служити в самих різних умовах. Перевезення вантажу і сировини на далекі відстані, розвозка готових товарів по місту, універсальні господарські потреби підприємства – ось такий широкий спектр експлуатації автомобілів цього сегмента. У цьому всім необхідно розуміти важливі переваги такого класу техніки, такі як витривалість, потужність мотора і досить висока маневреність для міських поїздок.

При цьому варто додати, що в сучасних фургонах дуже серйозно розвинений комфорт водія і пасажирів. Багато виробників пропонують версії комбі з 6-7 пасажирськими місцями. У деяких брендів є і мікроавтобуси з повністю пасажирським салонів. Лідерство в цьому класі колись взяли німці.

volkswagen crafter – якщо хочеться німецького комфорту

Незважаючи на те, що комерційні фургони Crafter збираються в Росії, рівень їх локалізації досить низький. Основні агрегати надсилають з Німеччини, тому якість залишається на висоті і не викликає ніяких питань. Також варто зауважити, що VW Crafter неодноразово ставав переможцем конкурсів на звання кращого комерційного авто. Головні риси машини такі:

2-літровий дизель на 109 конячок, дуже простий і якісний в своєму ракурсі, є також бітурбірованний дизельний двигун 2.0, який видає 143 і 163 конячки;
величезна кількість комплектацій дозволять вам купити необхідний варіант виконання машини в потрібному кузові, з необхідною довжиною бази і вантажопідйомністю;
потрібно зауважити витривалість автомобіля і його ресурс, підвіска не підводить навіть при складній експлуатації по російських дорогах протягом дуже тривалого терміну;
компанія пропонує приємні умови покупки, вартість базового автомобіля становить 1 347 000 рублей, що всього на 100 000 дорожче російського варіанту транспорту.

Цікаво, що автомобіль пропонує прекрасний комфорт, дивовижну надійність і дуже вигідну ціну. Саме Crafter став причиною різкого падіння інтересу покупців до Mercedes Sprinter Classic, незважаючи на всі старання корпорації. Німці запропонували дивовижну альтернативу всім іншим фургонам, яка користується відмінним попитом. Правда, вартість підскочить при виборі хорошій комплектації.
Не пропустіть